Odpowiedzi, rady, opinieKategoria: Pośrednik Finansowy OpinieConectum Finanse – opinie o sprzeciw od nakazu zapłaty?
zuzka_zuzka zapytał 9 miesięcy temu

Jakie są Wasze opinie o Conectum Finanse – sprzeciw od nakazu zapłaty? Posiadam kilkanaście chwilówek i nie stać mnie nawet na przedłużenia spłat. Przeszukując internet trafiłam właśnie na taka firmę, w której poradzono mi, abym jeśli nie mogę płacić chwilówek poczekała na sądowe nakazy. Jak to działa, bo już mam pierwsze informację że moje sprawy kierowane są do sądu. Błagam o poradę i pomoc.

25 odpowiedzi
Żuberek odpowiedział 6 lat temu

Conectum mi w drodze wyjątku zrobili 2 sprzeciwy za darmo. Chociaż zapłaciłem im dodatkowo za inne sprawy ale napewno polecam.

Klawiszyk odpowiedział 6 lat temu

Chciałabym bardzo gorąco polecić pomoc Conectum. Przygotowali dla mnie skuteczny plan na oddłużenie, dzięki któremu wyszłam z długów! Umorzono mi prawie 9 tys. zł zadłużenia !! Gorąco polecam, oby więcej takich profesjonalistów!

Bebeto odpowiedział 6 lat temu

Marka warta uwagi i polecenia. Dziękujemy za sukces w umorzeniu długu w banku!

Jadwiga odpowiedział 5 lat temu

Serdecznie pozdrawiam pracowników Conectum Finanse za kolejny skuteczny sprzeciw od nakazu zapłaty tym razem do Prokura NsFiz. Jestem niezwykle zadowolona z Waszej pomocy. Do tej pory tylko płaciłam przedłużenia pożyczek a teraz wszystko układa się po mojej myśli. Pozdrawiam, Jadwiga.

fyina odpowiedział 5 lat temu

Bardzo rzadko udaje się znaleźć tak profesjonalną i rzetelną w tym co robi firmę. Dzięki Bogu jest Conectum. Bardzo polecam i dziękuje im z całego serca.

Twoja odpowiedź

7 + 11 =