Dłużnik ze Stażen zapytał 5 miesięcy temu

Witam, co myślicie o usłudze oddłużanie Conectum i jakie są Wasze opinie?

22 odpowiedzi
Joasia M. odpowiedział 7 lat temu

Bardzo polecam – w ciągu 30 dni wyszłam na finansową prostą w 4 bankach i 2 chwilówkach dzięki Conectum!

111 odpowiedział 7 lat temu

Conectum jest znane z dużej liczby klientów i często ciężko się dodzwonić w sprawie finansowania pod zastaw i oddłużania.Okazało się jednak że kontakt i doradcy byli OK. Wszystko poszło sprawnie,Dałbym wyższą ocenę ale niestety w ostatni dzień nie poinformowano mnie, że dostanę całość na konto a nie 70% na spłatę a 30% „do ręki”. Reszta bez zarzutu.7/10

Ani_ja odpowiedział 7 lat temu

Wszystko w porządku tak jak powinno być, kontakt zawsze punktualnie o wyznaczonych godzinach. Doradca był obeznany, chętny i miły do pomocy. Wszystko udane i zgodne z planem. Polecam!

Leon odpowiedział 7 lat temu

Wszystko ok, polecam w 100 % , nie mam zastrzeżeń, super sprawna organizacja 🙂

Elizka odpowiedział 6 lat temu

Wyjątkowa firma dla dłużników dlatego czuję się dobrze obsłużona! Wystarczy jedynie zostawienie danych i oddzwaniają. Pozdrawiam gorąco.

Gamero odpowiedział 6 lat temu

Wyjątkowa firma, idealna dla dłużników dlatego polecam w 100%! Wystarczy kilka minut rozmowy i mam spokojne sumienie. Pozdrawiam gorąco.

Wizyk odpowiedział 6 lat temu

Wyjątkowa firma dla dłużników dlatego czuję się dobrze obsłużony! Widać, że są po stronie dłużnika. Pozdrawiam gorąco.

MIgrenka odpowiedział 6 lat temu

Solidna i rzetelna firma dla osób poszukujących kredytów dlatego czuję się dobrze obsłużony! Wystarczy jedynie zostawienie danych i oddzwaniają. Pozdrawiam gorąco.

Drużbek odpowiedział 6 lat temu

Profesjonalna firma, idealna dla dłużników dlatego jestem zadowolona z usług! Widać, że są po stronie dłużnika. Życzę miłego dnia.

Bryzek odpowiedział 6 lat temu

Wspaniała firma firma, idealna dla osób zadłużonych dlatego czuję się dobrze obsłużony! Zachęcam do kontaktu z nimi. Pozdrawiam gorąco.

Twoja odpowiedź

17 + 16 =